Jaki wideorejestrator wybrać do auta? Najważniejsze kwestie, o których musisz pamiętać

Obecnie samochodami przemieszcza się naprawdę wiele ludzi, a niestety im więcej osób na drodze, tym większe ryzyko kolizji. Aby mieć natychmiastowy dostęp do stosownych nagrań i dowodów w razie takiego zdarzenia, polecamy zainwestować w dobrej jakości wideorejestrator do samochodu. Obecnie dostać można naprawdę porządne modele w przystępnych cenach. Podpowiadamy, jakimi kwestiami kierować się, dobierając najlepszy wariant dla siebie. Różnorodność funkcji i modeli sprawi, że na pewno każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

Spis treści:

  1. Jak wybierać najlepszy wideorejestrator do samochodu?
  2. Jaki wideorejestrator wybrać do auta? Postaw na nowoczesne rozwiązania
  3. Kamera samochodowa 70mai X200 Dash Cam Omni odpowiednia do każdych warunków
  4. Kamera samochodowa 70mai A400 Dash Cam, czyli niewielkie wymiary, duże możliwości

Jak wybierać najlepszy wideorejestrator do samochodu?

Oczywiście mamy nadzieję, że wszystkie nieprzyjemne zdarzenia będą się trzymać od was z daleka, ale jeśli już dojdzie do czegoś niepokojącego, warto mieć zamontowaną kamerkę, która szybko pozwoli ustalić, co tak naprawdę się stało i przede wszystkim, kto ponosi za to odpowiedzialność. W wielu sytuacjach jest to najprostszy sposób na to, aby móc ustalić winnego w najkrótszym możliwym czasie i bez zbędnych komplikacji! Nagranie z wideorejestratora może być okazane policji na przykład w przypadku kradzieży bądź wypadku drogowego. Zwłaszcza że, obecnie prawie wszystkie kamerki posiadają funkcję umożliwiającą łączenie się bezpośrednio z aplikacją. Dzięki temu materiały przesyłają się od razu na telefon komórkowy. To bardzo wygodne i pozwala na tworzenie kopii zapasowych, z których bez problemu można korzystać, gdy zajdzie taka potrzeba.

Jaki wideorejestrator wybrać do auta? Postaw na nowoczesne rozwiązania

W naszej ofercie dostępnych jest tak wiele nowoczesnych rozwiązań, że na pewno dobranie dla siebie tego właściwego, nie będzie stanowić żadnej trudności. Wideorejestratory o różnym kształcie i wielkości to bardzo praktyczny dodatek w każdej sytuacji. Na szczególną uwagę zasługują także kamery, które przeznaczone są przede wszystkim do nagrywania w nocy. Może być to doskonała wiadomość dla osób, które do tej pory obawiały się, że ich stare kamerki nie poradzą sobie z trudnymi warunkami oświetleniowymi. Warto inwestować w najnowsze modele, ponieważ posiadają one wszelkie niezbędne udoskonalenia, dzięki czemu kamerka będzie działać dłużej i lepiej. Wszelkie dodatki typu dedykowane aplikacje, łączność WIFI, czy autozapis są bardzo ważne i w wielu sytuacjach wręcz nieocenione.

Kamera samochodowa 70mai X200 Dash Cam Omni odpowiednia do każdych warunków

Jeśli zastanawiasz się, która z dostępnych u nas kamer na pewno sprawdzi się nawet w przypadku bardzo wymagających kierowców, jak najbardziej zdecyduj się na 70mai X200 Dash Cam Omni. Można przymocować ją do przedniej szyby i choć wymiarowo jest naprawdę niewielka, doskonale spełnia wszystkie swoje funkcje. Pełen widok 360 stopni sprawia, że uchwycić można dosłownie wszystko, co znajduje się dookoła. Dzięki temu zyskasz pełen podgląd na sytuację i zarejestruje się dokładnie to, co może być najważniejsze. Dodatkowo nagrania powstają w dobrej rozdzielczości i jakości, co jest istotne podczas przeglądania wideo w celu ustalenia biegu wydarzeń.

Kamera samochodowa 70mai A400 Dash Cam, czyli niewielkie wymiary, duże możliwości

Nowoczesne kamerki samochodowe powstają w coraz mniejszych wymiarach, co niewątpliwie jest sporą zaletą, ponieważ im mniej miejsca zajmują, tym są praktyczniejsze. Model 70mai A400 Dash Cam to propozycja dla osób, którzy oczekują możliwości podłączenia tylnej kamery, a dodatkowo chcą uzyskać możliwie najwyższą jakość. Kamera posiada także stopniowy kąt widzenia, co oznacza, że umożliwia nagrywanie wielu pobocznych szczegółów. To właśnie one często mają największe znaczenie i warto zrobić wszystko, aby nie umknęły one uwadze. Warto zwrócić uwagę także na fakt, że posiadają one wbudowany czujnik wstrząsu G-sensor, który wykryje nawet niewielkie drżenia w samochodzie. Takie kamerki dodatkowo są bardzo stylowe, ponieważ wyróżnia je nowoczesny, modny design i możliwość wybrania pasującego odcienia, który będzie spójny na przykład z karoserią. Warto zapoznać się z wyszczególnionymi parametrami wszystkich modeli, które znajdują się w naszej ofercie, a na pewno łatwiej będzie znaleźć dla siebie ten jeden, najlepszy, który sprawdzi się w konkretnych sytuacjach.

Zwiększony ruch na drodze sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na zamontowanie kamerki samochodowej. Można zdecydować się na model do przymocowania na przodzie samochodu, jak i z tyłu. Praktycznym rozwiązaniem będzie także zdecydowanie się na dwa warianty, ponieważ w takiej sytuacji ma się idealny podgląd na obie części pojazdu oraz na to, co dzieje się z przodu i tyłu. Jeśli interesują cię nowoczesne wideorejestratory, koniecznie już teraz musisz zajrzeć na naszą stronę i zapoznać się z kamerkami, które posiadamy aktualnie w naszym asortymencie.