Kamery samochodowe do 500 zł

Kamery samochodowe są coraz częściej wybieranym gadżetem wśród osób, które interesują się motoryzacją i często pozostają w trasie. To właśnie dzięki kamerom samochodowym wysokiej jakości, możliwe jest rejestrowanie na przykład niebezpiecznych czy niespodziewanych zdarzeń na drodze. Choć kamery samochodowe potrafią kosztować całkiem sporo, aktualnie w zestawieniu przedstawiamy modele, które zmieszczą się w budżecie 500 złotych.

Spis treści:

  1. Co należy wziąć pod uwagę, kupując kamerę samochodową do 500 złotych?
  2. Kamera samochodowa 70mai A500s
  3. Kamera samochodowa 70mai M300
  4. Kamera samochodowa 70mai Lite 2

Co należy wziąć pod uwagę, kupując kamerę samochodową do 500 złotych?

Kupując kamerę samochodową, z całą pewnością pod uwagę należy wziąć kilka istotnych czynników, które wpływają na to, w jaki sposób dana kamera będzie sobie radzić w różnych warunkach. Podstawą jest jakość wyświetlacza, aparatu fotograficznego, a także wbudowany tryb nocny.

Kamera samochodowa 70mai A500s

Kamera samochodowa 70mai A500s to bardzo nowoczesny gadżet, który łączy w sobie wysoką jakość sprzętu z eleganckim wyglądem. Dużym plusem jest to, że ten model przechowuje wszystkie niezbędne informacje, na przykład te dotyczące lokalizacji i prędkości pojazdu. Możliwe jest także nagrywanie w jakości HD, jak i łączenie się wideorejestratora z telefonem komórkowym poprzez funkcję WI-FI. Dedykowana aplikacja umożliwia zapisywanie konkretnych nagrań i detali.

Kamera samochodowa 70mai M300

Ten rodzaj kamery (70mai M300) to funkcjonalna kamera samochodowa wysokiej jakości, która zachowana jest w wersji mini. Doskonała dla minimalistów i fanów delikatnego designu. Obecnie dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych, co ułatwia dopasowanie ich do koloru karoserii. Kamera pozwala na rejestrowanie obrazu w wysokiej rozdzielczości 1296 p, co pozwala na uchwycenie wszelkich detali, co na drodze odgrywa dużą rolę. W ten sposób wysoka jakość zachowana jest, zarówno w dzień, jak i w nocy.

Kamera samochodowa 70mai Lite 2

Kamera 70mai Lite 2 to bardzo dyskretne urządzenie o wysokiej jakości i dbałości o szczegóły. Przy jej pomocy możliwe jest rejestrowanie w rozdzielczości FHD. Również ten model łączy się bezpośrednio z dedykowaną aplikacją, co znacząco ułatwia zarządzanie nagraniami. Zapewnione jest także dodatkowe wsparcie dla zaparkowanych już samochodów, ponieważ i wtedy aktywne jest nagrywanie, poprzez wykorzystanie funkcji timepase. Dzięki temu samochód jest bezpieczny również na postoju!