Kamery samochodowe – ceny najpopularniejszych modeli

Kamery samochodowe mają różne kształty i rozmiary. Niektóre z nich to bardzo proste urządzenia oferujące podstawowe funkcje, a inne są prawdziwymi asystentami twojej podróży. Wybraliśmy kilka modeli o różnych parametrach. Sprawdź z nami jakie funkcje mają kamery samochodowe i ceny najpopularniejszych modeli.

Spis treści:

  1. Ceny najpopularniejszych modeli kamer samochodowych
  2. 70mai A800S 4K Dash Cam z RC06 Zestaw
  3. 70mai A500S Dash Cam Pro Plus+ z RC06 Zestaw
  4. 70mai M300 Dash Cam

Ceny najpopularniejszych modeli kamer samochodowych

Wybraliśmy dla Ciebie kilka modeli kamer, które nie tylko są funkcjonalne, ale również mają atrakcyjne ceny. Zapoznaj się z naszym zestawieniem i wybierz kamerę odpowiednią dla ciebie i twojego auta.

70mai A800S 4K Dash Cam z RC06 Zestaw

To w istocie dwie kamery: kamera główna A800S 4K Dash Cam i wsteczna RC06. Ten zestaw sprawi, że nic cię nie zaskoczy na drodze.

Kamera A800S 4k Dash Cam wyposażona jest najnowocześniejszą obecnie dostępną technologię. Oferuje szeroki kąt widzenia wynoszący 140 stopni i wysokiej jakości nagrywanie w systemie 4K UHD. Każdy zarejestrowany obraz tą kamerą jest ostry i wyraźny. To wszystko dzięki 7-warstwowym wysokiej jakości szklanym soczewkom z przysłoną F1,8 i czujnikiem Sony IMX415.

Dzięki dwóm kamerom obraz nagrywany jest dwu kanałowo, a ty czerpiesz pełną przyjemność z jazdy.

Obiektyw kamery wyposażony jest w technologię 3D DNR, która sprawia, że obraz rejestrowany o dowolnej porze dnia i nocy oraz różnych warunkach pogodowych jest wyraźny i czytelny.

System ADAS to zaawansowany system informujący kierowcę sygnałem dźwiękowym o potencjalnych niebezpieczeństwach na drodze. Warto go mieć w swoim aucie

Inne funkcje kamery to całodobowy system parkingowy, GPS oraz sterowanie przez aplikacje. Cena kamery to 795 zł.

70mai A500S Dash Cam Pro Plus+ z RC06 Zestaw

To podobnie jak omówiony wcześniej, zestaw dwóch kamer: głównej i wstecznej.

Kamera oferuje jakość nagrywania na poziomie 1944P. Zobaczysz wszystkie szczegóły na drodze.

Technologia 3D DNR i WDR zapewnia wysokiej jakości, pozbawiony szumów obraz, nie tylko w ciągu dnia, ale również przy gorszym oświetleniu.

Obawiasz się stłuczki, gdy twoje auto jest zaparkowane? Kamera wyposażona jest w funkcję G – sensor. Uruchomi się, gdy wykryje wstrząs lub kolizje i nagra zdarzenie.

Kamera wyposażona jest również w system ADAS, GPS i możesz sterować nią za pomocą aplikacji. To wszystko dostaniesz za 525 zł.

Jeżeli nie potrzebujesz kamery wstecznej RC06, możesz zakupić samą kamerę 70mai A500S Dash Cam Pro Plus+. Zapłacisz wówczas 427 zł.

70mai M300 Dash Cam

To najtańsza kamera w naszym zestawieniu. Jeżeli szukasz tańszego, ale solidnego rozwiązania to ta kamera będzie dla ciebie. Oferuje nagrywanie w trybie 1080P FHD oraz 1296P QHD i szeroki kąt widzenia wynoszący 140 stopni. Technologia WDR poprawia jakość obrazu podczas gorszego oświetlenia. Kamerą możesz sterować przez aplikacje i dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych. Kupisz ją za 249 zł. Więcej informacji o M300 Dash Cam