Jak oczyszczacze powietrza do samochodu pomogą zadbać Ci o zdrowie?

 
Czy kiedykolwiek brałeś pod uwagę to, że niebezpieczne zanieczyszczenia powstałe podczas jazdy samochodem, nie pozostają jedynie na zewnątrz, ale i dostają się do środka pojazdu? Niestety, jak się okazuje, mają one bardzo negatywny wpływ na ludzki organizm i samopoczucie. To dlatego cały czas opracowywane są kolejne metody, które mają za zadanie oczyszczać powietrze o wiele dokładniej. W związku z tym warto przyjrzeć się temu, jak oczyszczacze powietrza do samochodu pomagają skutecznie zadbać o zdrowie.

Spis treści:

  1. Zadbaj przede wszystkim o swoje zdrowie
  2. Ile zanieczyszczeń przedostaje się do wnętrza samochodu?
  3. Dlaczego warto zdecydować się na oczyszczacz powietrza w samochodzie?

Zadbaj przede wszystkim o swoje zdrowie

Zawsze skutkiem pracy silników spalinowych jest niestety produkcja niebezpiecznych dla zdrowia zanieczyszczeń, które trafiają bezpośrednio do powietrza. Warto przez chwilę zastanowić się, jak wiele samochodów mija się na trasie i wywnioskować, jak znacznie rośnie w takim przypadku zagrożenie związane z tymi spalinami. Bez problemu przedostają się one bowiem do wnętrza samochodu. To dlatego tak polecany będzie najlepszej jakości oczyszczacz powietrza w samochodzie, który przynajmniej po części oczyści powietrze.

 

Ile zanieczyszczeń przedostaje się do wnętrza samochodu?

Szacując, że w samochodzie spędza się około dwie, trzy godziny dziennie, do środka pojazdu może dostać się aż około 500 litrów zanieczyszczonego powietrza. Łatwo można sobie wyobrazić, jak niebezpieczne jest jego notoryczne wdychanie. Przecież przebywanie w tak zanieczyszczonym powietrzu skutkować może poważnymi problemami ze zdrowiem. To dlatego ważne jest, aby w kabinie zastosowany został dobrej jakości filtr kabinowy, a także sprawdzony oczyszczacz powietrza samochodowy.

Nie wiesz, na jaki oczyszczacz powietrza do samochodu się zdecydować? Podpowiadamy!

Dlaczego warto zdecydować się na oczyszczacz powietrza w samochodzie?

Nigdy nie warto żałować pieniędzy, które wydane zostaną na ochronę zdrowia. To dlatego każdy kierowca spędzający w samochodzie sporą część dnia, z całą pewnością powinien zainwestować w oczyszczacz powietrza w samochodzie. Jednym z polecanych modeli na pewno jest oczyszczacz 70mai. Dodatkowo jest on wielofunkcyjny i praktyczny, ponieważ nie tylko spełni swoją rolę w samochodzie, ale również i w domu, czy biurze. Jego największymi atutami jest bez wątpienia długa żywotność, a także bardzo cicha praca. Dzięki temu nie rozprasza i sprawdza się w każdych warunkach. Dodatkowo zastosowany został naprawdę solidny filtr, który starannie oczyszcza powietrze, sprawiając, że to, którym oddycha kierowca i jego pasażerowie, jest o wiele lepsze jakościowo, niż powietrze, które wpadało do środka i nie było w żaden sposób filtrowane.

70MAI Air Purifier Pro

70mai Air Purifier pracuje cicho, aby nie zakłócać twojego spokoju podczas jazdy. Specjalna bibuła filtracyjna wyłapuje wiele niepożądanych cząstek jak kurz, pyły PM 2,5, pyłki, itd. Czujnik pyłu Cubic Optoelectronics monitoruje skład powietrza i na bieżąco dopasowuje pracę urządzenia. Oczyszczacz pobiera niewiele prądu i jest zasilany przez kabel USB.