Dlaczego warto używać kamery samochodowej przód tył?

Kamery samochodowe w ostatnim czasie zyskują na naprawdę sporej popularności. Przyznać trzeba, że są one bardzo funkcjonalne. Przede wszystkim pozwalają rejestrować wszystko to, co dzieje się na drodze, a jak wiadomo, istnieją sytuacje, w których jest to szczególnie istotne. Warto więc wiedzieć, kiedy szczególnie zdecydować się na kamerę samochodową przód tył (zestaw dual).

Spis treści:

  1. Możliwość rejestracji zdarzeń drogowych
  2. Ułatwianie parkowania
  3. Bezpieczeństwo podczas postoju

Możliwość rejestracji zdarzeń drogowych

Na drodze pojawia się coraz więcej pojazdów, co naturalnie zwiększa ryzyko wypadków. Właśnie dlatego warto zainwestować w sprawdzony rejestrator zdarzeń drogowych, który pozwoli zbierać dowody w przypadku, gdy dojdzie do jakieś kolizji. Wybór kamery samochodowej dwukanałowej tj. przód tył jest niezwykle funkcjonalny, ponieważ pozwala jednocześnie na rejestrację, zarówno tego, co dzieje się z przodu samochodu, jak i tego, co dzieje się z tyłu. W ten sposób można zdobyć solidne dowody na agresję czy nieprzepisową jazdę innego kierowcy. Jest to szczególnie istotne, wtedy gdy dojdzie do wypadku. Można w taki sposób uniknąć wielu nieprzyjemności, ponieważ nagrane zostały dowody, które od razu wyjaśniają winę.

Ułatwianie parkowania

Jest to kolejna ważna opcja, o której na pewno należy wspomnieć. Kamerę samochodową przód tył można wykorzystać również przy parkowaniu. Jest to kwestia, która sprawdzi się nie tylko w przypadku niedoświadczonych kierowców, ale i wszystkich tych, którzy muszą zaparkować w trudnych warunkach. Czasami miejsca parkingowe są ciasne, a w przypadku zastosowania kamery, można dokładnie sprawdzić, jak wiele miejsca się posiada i precyzyjnie zaparkować w dosłownie każdych warunkach. Tym samym jest to niezastąpione rozwiązanie.

Bezpieczeństwo podczas postoju

Warto zdecydować się również na kamerę samochodową, która posiada tryb parkingowy. W taki system wyposażone są wszystkie nowoczesne modele. Dlaczego jest to takie ważne? Ponieważ taka kamera rejestruje wszystko również, wtedy gdy samochód jest po prostu zaparkowany na parkingu. W taki sposób może ona zarejestrować różne niebezpieczne zdarzenia, takie jak próby włamania do samochodu, uszkodzenie go, czy nawet parkingową kolizję. Dzięki temu posiada się niezbite dowody i szybko można wyjaśnić każdą sprawę na policji. Zdecydowanie zwiększa to bezpieczeństwo także, wtedy gdy zostawia się auto w nowych i do tego całkowicie nieznanych miejscach.

70MAI A800S 4K

Kamera samochodowa 70mai A800S to świetne rozwiązanie, które spełnia wszelkie wymagania kierowców. Umożliwia ona nagrywanie dobrej jakości filmów 4K zarówno w dzień jak i w nocy. 

70MAI A500S Pro Plus+

Urządzenie to zostało stworzone tak, by spełnić wymagania współczesnych konsumentów. Dzięki swoim parametrom potrafi uwiecznić wiele szczegółów. Jakość nagrań jest bardzo wysoka niezależnie od pogody, pory roku czy dnia. 

70MAI Rear Camera RC06

Kamera samochodowa 70mai Rear Camera RC06 to dodatkowe akcesorium do kamer 70mai: A800 4K Dash Cam, A800S 4K Dash Cam, A500S Dash Cam Pro Plus+.

70MAI Rear Camera RC09

Kamera samochodowa 70mai Rear Camera RC09 to dodatkowe akcesorium do kamery 70mai A400 Dash Cam.