Wsteczna kamera cofania 70mai

Trudno wyobrazić sobie większą irytację, jak nieumyślne uszkodzenie samochodu lub co gorsza innego pojazdu, z powodu niedostatecznej widoczności. Coraz większym problemem staje się parkowanie w zatłoczonych miastach. Wymaga ono precyzji i ponadprzeciętnego opanowania. Na szczęście istnieje prosty sposób, aby codzienność kierowców stała się łatwiejsza.

Spis treści:

  1. Zainwestuj w kamerę cofania i zapomnij o wizytach w warsztatach
  2. Kamera cofania. Niewielki gadżet. Wiele możliwości
  3. Kamera cofania. Miej wszystko pod kontrolą
  4. Kamery cofania. Liczy się każdy szczegół

Zainwestuj w kamerę cofania i zapomnij o wizytach w warsztatach

Często na własnej skórze a raczej na karoserii własnego samochodu przekonujemy się, jak bardzo przydałaby się kamera cofania. I nie chodzi tutaj o brak umiejętności, czy roztargnienie, a raczej o konstrukcję samochodu. Zdarzają się modele, w których widoczność na to, co dzieje się z tyłu jest mocno ograniczona i o niewidocznych przeszkodach kierowca dowiaduje się kiedy jest już za późno. W tej sytuacji zasadnym rozwiązaniem jest montaż kamery cofania. Zdecydowanie rozsądniej zainwestować w dobrej jakości urządzenie, niż w pełne nerwów wizyty w warsztatach blacharsko-lakierniczych.

Kamera cofania. Niewielki gadżet. Wiele możliwości

Kamera cofania to niewielkie urządzenie montowane na zewnątrz auta, na wysokości tablicy rejestracyjnej. Ta niepozorna kostka wyposażona jest w najnowsze zdobycze techniki. Szeroki kąt widzenia 135 stopni, pozwala na uniknięcie wszelkich pułapek znajdujących się w tzw. martwym polu. Jest wodoodporna i zapewnia wyraźną widoczność w czasie niesprzyjającej pogody, a nawet w nocy. Aby w pełni korzystać z właściwości kamery wstecznej, należy zaopatrzyć się w główną kamerę przednią, na której będzie możliwy wyraźny podgląd. Taki zestaw sprawi, że nasze auto będzie jeszcze bardziej bezpieczne.

Więcej informacji o kamerze cofania znajdziecie tutaj

Kamery cofania. Liczy się każdy szczegół

Dzięki bogatej ofercie kamer 70mai, bez problemu znajdziesz produkt, który zaspokoi wszelkie potrzeby. Począwszy od prostych w obsłudze rejestratorów, aż po zaawansowane systemy kamer dające nieskończenie wiele możliwości. Wszystkie urządzenia wyposażone są w zaawansowaną i najnowocześniejszą elektronikę. Rejestrują i przekazują obraz w wysokich rozdzielczościach. Tak, aby nie umknął żaden szczegół.

Kamera cofania. Miej wszystko pod kontrolą

Wybierając kamerę cofania zyskujemy nie tylko bezpieczeństwo i pełną kontrolę z tyłu pojazdu. Rozbudowane, a jednocześnie łatwe w montażu i obsłudze systemy kamer dają możliwość pełnej kontroli nad pojazdem nawet podczas postoju na parkingu. Za relatywnie niską kwotę mamy możliwość „uzbroić” pojazd w systemy, które jako wyposażenie opcjonalne kosztuje krocie. Warto o tym pamiętać.