Urządzenie rozruchowe do samochodu – wielofunkcyjny gadżet

Chociaż rozwój techniki przyczynił się do olbrzymich zmian w motoryzacji a współczesne rozwiązania technologiczne w autach w niczym nie przypominają tych sprzed dekad, to niektóre problemy wciąż pozostają niezmienne. Kłopoty z rozruchem silnika to koszmar kierowców. Na szczęście dziś łatwo sobie z nim poradzić.

  1. Rozruch silnika łatwiejszy niż kiedykolwiek
  2. Diesel czy benzyna? Na pewno wystarczy mocy!
  3. Starter do zadań specjalnych
  4. 70MAI najlepszym pomysłem na prezent

Rozruch silnika łatwiejszy niż kiedykolwiek

Doskonale pamiętam ten budzący trwogę zduszony dźwięk rozrusznika, który jednoznacznie sygnalizował, że nigdzie już nie pojadę. Kilka chwil później rozpoczynała się akcja uruchomienia silnika. Cały proces trwał bardzo długo, a dłonie marzły nawet w grubych rękawiczkach. Mijały dekady, a urządzenia rozruchowe przybierały nowe kształty. Jednak żadne nich nie osiągnęło takiego stopnia zaawansowania jak 70MAI Jump Starter Max. Ale po kolei.

Diesel czy benzyna? Na pewno wystarczy mocy!

Głównym zadaniem startera jest uruchomienie silnika, kiedy bateria w samochodzie jest całkowicie rozładowana. Wystarczy podpiąć znajdujące się w komplecie przewody rozruchowe do akumulatora i w zasadzie to wszystko. Teraz pozostaje tylko przekręcić kluczyk w stacyjce i oczekiwać miarowej pracy silnika. Ten sposób „wskrzeszania” akumulatora jest całkowicie bezpieczny dla samochodu. Starter posiada zabezpieczenie przed nieprawidłowym podłączeniem, a pojemny akumulator (nawet 18000 mAh) bez problemów uruchomi pojazdy wyposażone w silniki Diesla do pojemności skokowej 3500 ccm, a w przypadku silników benzynowych, aż do 8000 ccm.

Dowiedz się więcej o zaletach startera i zajrzyj tutaj

Starter do zadań specjalnych

Wysoką jakość i wszechstronność urządzenia podkreślają użyteczne funkcje dodatkowe. W tej niepozornej obudowie znajdziemy wbudowaną latarkę LED, emitującą również sygnał SOS. Urządzenie może służyć jako wydajny power bank, dostarczając niezbędnej mocy telefonom, kamerom, czy wszelkim urządzeniom posiadającym port USB. Nieraz mieliśmy okazję przekonać się jak bardzo przydaje się takie wsparcie.

70MAI najlepszym pomysłem na prezent

Za jakością 70MAI stoi światowy lider nowoczesnych technologii- firma Xiaomi Mi. Taka rekomendacja jednoznacznie wskazuje na to, że mamy do czynienia z urządzeniami najnowszej generacji. Rozwiązania na miarę XXI wieku, charakteryzują się wszechstronnością i wielozadaniowością, co z kolei czyni je niezastąpionymi w codziennym życiu i powoduje, że będą najlepszym pomysłem na prezent. A święta tuz tuż!

70MAI Jump Starter

Urządzenie rozruchowe 70mai Jump Starter to niewielki i pomocny sprzęt, który przyda się każdemu kierowcy, nie tylko w sytuacji awaryjnej. 

70MAI Jump Starter Max

70mai Jump Starter Max zapewnia wsparcie rozruchu pojazdów benzynowych o pojemności silnika do 8 litrów, z silnikiem diesla do 3,5 litra oraz motocykli.