Przenośny kompresor samochodowy – sprzęt przydatny nie tylko w trasie

70mai Midrive TP03
Przez większość czasu schowany w garażowej szufladzie lub spoczywający gdzieś na dnie bagażnika. Jednak w wielu sytuacjach jest niezastąpiony. Wygodny i łatwy w użyciu kompresor podłączany do samochodowej zapalniczki może zdziałać więcej niż mogłoby się wydawać. Zapraszamy do lektury.

Spis treści:

  1. Przenośny kompresor i w drodze bezpieczniej
  2. Przenośny kompresor na wakacjach
  3. Zawsze warto mieć pod ręką kompresor przenośny

Przenośny kompresor – bezpieczniej w drodze

Pierwsze skojarzenie związane z użyciem kompresora kieruje się najczęściej w stronę ruchu drogowego. To niewielkie urządzenie pozwala bez wysiłku kontrolować i w razie konieczności wyrównać ciśnienie powietrza w oponach. Przenośny kompresor to sposób na drogowe awarie. Zasilany przy pomocy gniazda zapalniczki, w kilka minut poradzi sobie z większością opon w samochodach osobowych. Zapomnij o mechanicznych pompkach.

Nowoczesny i niezawodny kompresor znajdziesz tutaj

Przenośny kompresor na wakacjach

Przenośny kompresor może przydać się podczas wakacyjnych eskapad. Nie trzeba zbyt długo rozglądać się, aby znaleźć dla niego zastosowanie. Materace, dmuchane zabawki dla dzieci a nawet ponton. Wszystkie wymagają wcześniejszego napełnienia powietrzem. Można oczywiście użyć zasobów własnych płuc, czego z oczywistych względów nie polecamy, a i tradycyjna pompka nożna wymaga więcej siły i uwagi. Wystarczy uruchomić kompresor, odpowiednią końcówkę umieścić w zaworku i można zająć się czymś innym, choćby rozpaleniem grilla.

  70mai Air Compressor Midrive TPOI

Zawsze warto mieć pod ręką kompresor przenośny

Powyższe przykłady pokazują doskonale, że kompresor przenośny może przydać się nie tylko w trasie i powinien znaleźć się nie tylko w samochodzie, a przede wszystkim w domu. Kompaktowa i lekka konstrukcja z kompletem wymiennych końcówek upora się z większością kół rowerowych czy motocyklowych. Może również pomóc w porządkach, a nawet w drobnych naprawach. Samo urządzenie prezentuje się estetycznie, jest intuicyjne w obsłudze i bezawaryjne. Zawsze warto mieć je na wszelki wypadek.

70MAI Air Compressor

70mai Air Compressor umożliwi Ci szybkie i efektywne napełnienie powietrzem każdej opony. Średniej wielkości koło dzięki temu kompresorowi napompujesz już w ciągu trzech minut. Funkcjonalność kompresora i jego wytrzymałość zadowoli najbardziej wymagających użytkowników.

70MAI Air Compressor Eco TP04

Air Compressor Eco TP04 przenośny kompresor powietrza spełni swoją rolę, gdy nagle okaże się, że poziom ciśnienia w kołach jest zbyt niski, co może wpłynąć na zmniejszenie twojego bezpieczeństwa, a warsztat wulkanizacyjny jest nieczynny. Dzięki niewielkim gabarytom ukryjesz go w schowku czy plecaku.

70MAI Air Compressor Lite

70Mai Air Compressor Lite to sprzęt, który przyda się w trasie, a także w domu czy na wypoczynku. Dzięki temu niewielkiemu urządzeniu napompujesz: opony samochodowe, opony motocyklowe, opony rowerowe, piłki, materac czy zabawki plażowe.