Bezpieczeństwo na drodze z marką 70mai

Bezpieczeństwo to rzecz względna. Możesz dopłynąć tak blisko brzegu, że prawie czujesz grunt pod nogami, po czym nagle roztrzaskujesz się na skałach. Ten cytat ma w sobie sporo prawdy i podobnie jest na drodze – niezależnie od tego, czy jedziesz do sklepu na zakupy, czy ruszasz na urlop za granicę, warto wyposażyć się w praktyczne i pomocne akcesoria samochodowe. Wśród nich są kamery, kompresory i urządzenia do rozruchu, które zwiększają komfort jazdy i pozwalają wyeliminować wiele zagrożeń. Dowiedz się o nich więcej i przekonaj się, jak możesz zadbać o bezpieczeństwo na drodze z marką 70mai!

Spis treści:

 1. Akcesoria do samochodu – jakie wpływają na bezpieczną jazdę?
 2. Kamery samochodowe – zarejestruj niespodziewane wydarzenie
 3. Urządzenia rozruchowe – naładuj akumulator w każdej kryzysowej sytuacji
 4. Kompresor – zyskaj kontrolę nad stabilną jazdą
 5. Bezpieczeństwo na drodze z marką 70mai – jakie jeszcze produkty są w asortymencie?

Akcesoria do samochodu – jakie wpływają na bezpieczną jazdę?

Jako kierowca możesz skutecznie zwiększyć komfort oraz bezpieczeństwo swoje, bliskich i innych uczestników ruchu, jeśli zdecydujesz się na praktyczne produkty do samochodu. Do wyboru są:

 • kamery samochodowe,
 • urządzenia do rozruchu,
 • kompresory,
 • adaptery zasilania,
 • czujniki ciśnienia opon,
 • samochodowe oczyszczacze powietrza,
 • odkurzacze samochodowe,
 • uchwyty i łapki montażowe.

Wyżej wymienione użyteczne akcesoria są dostępne w ofercie 70mai – bez problemu skompletujesz wszystko, czego tylko potrzebujesz do sprawnej, bezpiecznej i wygodnej jazdy w każdych warunkach.

Kamery samochodowe – zarejestruj niespodziewane wydarzenie

W ofercie 70mai prym wiodą kamery samochodowe, dzięki czemu bez trudu wybierzesz idealną na miarę indywidualnych potrzeb użytkowych. Wiele z nich ma pomocne funkcje, takie jak system wspomagania kierowcy (ADAS), który ostrzega, gdy zjedziesz na inny pas lub podjedziesz zbyt blisko innego auta.

Dużą popularnością cieszą się kamery wyposażone w tryb parkingowy z wbudowanym czujnikiem typu G-sensor. Działają nawet przy wyłączonym silniku, co jest szczególnie ważne w trakcie postoju. Rejestrują obraz, gdy kierowca uderzy w auto i ucieknie z miejsca zdarzenia, ktoś będzie próbował się włamać lub dokona zniszczenia Twojego pojazdu. W naszym asortymencie znajdziesz też adaptery (na przykład 70mai Adapter zasilania Hardwire Kit UP04 4G), które rozszerzają działanie kamery o całodobowy tryb parkingowy i dostęp do sieci internetowej.

Wśród produktów 70mai zobaczysz kamery samochodowe, takie jak 70mai M500 Dash Cam z najnowszymi funkcjami typu system monitorowania ciśnienia w oponach, cyberpunkowy wygląd nagrań, kontrola w aplikacji czy możliwość sterowania głosem. Wybrane modele, w tym 70mai Smart Dash Cam 1S D06, mają również funkcję WDR nagrywającą obraz świetnej jakości nawet przy wysokim współczynniku kontrastu. W efekcie tego nagranie jest przejrzyste i dobrze widoczne również w trudniejszych warunkach na przykład nocnych.

Urządzenia rozruchowe – naładuj akumulator w każdej kryzysowej sytuacji

Rozładowany akumulator przestaje być problemem, gdy masz w posiadaniu urządzenie rozruchowe. To podręczny sprzęt o kompaktowych wymiarach, który dostarcza prąd rozruchowy. Umożliwiają awaryjny start silnika, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Są pomocne w każdych warunkach pogodowych, zasilają akumulator zarówno w zimowe poranki, jak i upalne dni. To lekkie, poręczne i kompaktowe urządzenia rozruchowe, które ładują zarówno motocykle, jak i auta na benzynę i Diesla.

Dużą popularnością cieszy się model 70mai Jump Starter, który ma latarkę oraz dodatkową funkcję powerbanku, więc naładuje elektroniczne urządzenia – smartfony, kamery i laptopy. Urządzenie umożliwia rozruch silników benzynowych o pojemności do 4 litrów, silników Diesla o pojemności do 2 litrów i motocykli.

Kompresor – zyskaj kontrolę nad stabilną jazdą

Dobry kompresor napompuje opony samochodowe i motocyklowe w trasie, ale i przyda się jako niezbędny gadżet domowy do piłek, materaców czy zabawek plażowych. W naszej ofercie prym wiedzie kompresor 70mai Air Compressor Lite Wireless Midrive TP05 z kilkoma różnymi końcówkami do pompowania w zestawie. Bezprzewodowa konstrukcja, brak konieczności podłączania do gniazda zapalniczki samochodowej i metalowa obudowa odporna na uszkodzenia to jedne z największych zalet wspomnianego urządzenia. Zostało wyposażone w dwie baterie litowo-jonowe o pojemności 2500mAh może pracować aż 28 minut bez przerwy, więc masz pewność, że nie zawiedzie Cię nawet w kryzysowej sytuacji.

Bezpieczeństwo na drodze z marką 70mai – jakie jeszcze produkty są w asortymencie?

Co jeszcze pozwoli Ci cieszyć się komfortową, nieprzerwaną i bezpieczną podróżą? Zwróć uwagę na adaptery zasilania, naklejki elektrostatyczne do montażu kamer, oczyszczacze powietrza wspierające zdrowie i samochodowe odkurzacze. Nieustannie wzbogacamy asortyment, aby oferować coraz więcej niezawodnych produktów, które pozwolą Ci czerpać czystą przyjemność z jazdy w każdych warunkach!