3 gadżety samochodowe, które pomogą Ci w trudnej sytuacji na drodze

Stara prawda głosi, że „życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz, co ci się trafi”. Te słodko gorzkie słowa można przypisać do niemal każdej życiowej sytuacji. Również do tych w drodze. Aby uniknąć przykrych niespodzianek wystarczą trzy niepozorne, a jakże pomocne gadżety.

Spis treści:

  1. Zawsze dobre ciśnienie, dzięki 70MAI Air Compressor Lite
  2. Opony pod pełną kontrolą. Poznaj TPMS Lite T02
  3. 70MAI Jump Starter Max. Zima nie taka zła

Zawsze dobre ciśnienie, dzięki 70MAI Air Compressor Lite

Prawidłowe ciśnienie powietrza w oponach to nie tylko komfort jazdy, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. W większości przypadków kontrola i uzupełnienie ewentualnych ubytków jest bardzo łatwe. Zdarzają się jednak sytuacje wyjątkowe. Wtedy pozostaje nam ryzykowna jazda lub całkiem zmyślne urządzenie. Chodzi oczywiście o 70MAI Air Compressor Lite. Zupełnie nowa odsłona sprężarki samochodowej, w niczym nie przypominająca zawodnych i awaryjnych kompresorów. Kompaktowe opakowanie kryje zestaw na miarę XXI wieku. Niezawodny, z cyfrowym miernikiem ciśnienia, dysponujący odpowiednią mocą, a do jego zasilania wystarczy gniazdo zapalniczki.

Opony pod pełną kontrolą. Poznaj TPMS Lite T02

Pozostając w temacie bezpieczeństwa, nie sposób pominąć czujnik ciśnienia powietrza TPSM lite T02. To synonim innowacyjności. Informacje pobierane z czujników rozmieszczonych na kołach samochodu (nakrętki na wentyle) docierają do urządzenia bazowego, a użytkownik otrzymuje kompletną informację na wyświetlaczu LCD. Ale to nie wszystko. Specjalna aplikacja pozwala na indywidualne ustawienia oraz szczegółową analizę parametrów. Gadżet pobiera energię ze słońca, co daje dodatkowe możliwości i zwalnia gniazdo zapalniczki. Dbając o bezpieczeństwo własne i portfela (nieprawidłowe ciśnienie powietrza to większe zużycie paliwa), polecamy Tire Pressure Monitoring System jako doskonały pomysł na prezent.

70MAI Jump Starter Max. Zima nie taka zła

Zima to czas próby. Dla kierowców, a przede wszystkim dla samochodowych akumulatorów. Nie tak dawno uruchomienie silnika wymagało dość skomplikowanych zabiegów, co przy niesprzyjającej aurze nie należało do przyjemnych czynności. Ale z tym już koniec. Nowoczesny 70MAI Jump Starter Max  nie tylko uruchomi silnik, ale posłuży jako power bank i wydajna latarka. Ponadprzeciętna pojemność, aż do 18000 mAh i możliwość ładowania z gniazda zapalniczki, plasuje to urządzenie w kategorii inteligentnych i niezastąpionych w trudnych sytuacjach.

70MAI Air Compressor Lite

70Mai Air Compressor Lite to sprzęt, który przyda się w trasie, a także w domu czy na wypoczynku. Dzięki temu niewielkiemu urządzeniu napompujesz: opony samochodowe, opony motocyklowe, opony rowerowe, piłki, materac czy zabawki plażowe. 

70MAI TPMS Lite

70mai TPMS Lite to urządzenie monitorujące poziom ciśnienia w kołach samochodowych. Zestaw składa się z czujników montowanych na kołach oraz estetycznego odbiornika.

70MAI Jump Starter Max

Urządzenie rozruchowe 70mai Jump Starter Max to poręczny i kompaktowy przenośny sprzęt, który przyda się nie tylko kierowcy.