Rejestrator jazdy 70mai

Dziś trudno wyobrazić sobie podróż bez dobrej kamery samochodowej. Dobrej, czyli wyposażonej w najnowsze rozwiązania technologiczne, które umożliwiają nie tylko zapis trasy w czasie rzeczywistym, ale dzięki dodatkowym funkcjom, znacznie poprawią bezpieczeństwo kierowcy, pasażerów i innych użytkowników dróg.

Spis treści:

  1. Rejestrator jazdy 70mai. Jakość za przystępną cenę
  2. Rejestrator jazdy 70mai oferuje więcej
  3. Dlaczego warto wybrać rejestrator jazdy 70mai?

Rejestrator jazdy 70mai. Jakość za przystępną cenę

Rejestrator jazdy 70mai spełnia wszystkie wymagania kierowców. Wśród wielu tego typu urządzeń znajdziemy łatwe w obsłudze i relatywnie tanie kamery, jak choćby 70mai Dash Cam M300  czy nieco droższa 70mai Dash Cam A400. Już pierwszy, najtańszy rejestrator umożliwia zapis w pętli i imponuje szerokim kątem widzenia 140 stopni. Jeśli dodamy do tego zapis w rozdzielczości 1296p QHD, możliwość sterowania przy pomocy aplikacji, komunikaty w języku polskim, nagrywanie poklatkowe, czujnik G-sensor oraz możliwość rozbudowy, otrzymujemy wysokiej jakości rejestrator, który zaskakuje możliwościami. Na tle konkurencji 70mai jest bardzo atrakcyjny i dostępny w wielu wariantach kolorystycznych.

Rejestrator jazdy 70mai oferuje więcej

Najbardziej wymagającym użytkownikom polecamy rejestrator jazdy 70mai A800S 4K Dash Cam oraz 70mai Rearview Dash Cam. Pierwszy, producent wyposażył w doskonale znany sensor Sony IMX 415, a procesor Sigma Star doskonale radzi sobie z wieloma dodatkowymi funkcjami. Rejestrator nagrywa obraz w rozdzielczości 3840×2160 4K, co gwarantuje wysoką jakość obrazu zarówno w dzień jak i w nocy. Warto wspomnieć o trybie parkingowym, asystencie zmiany pasa ruchu oraz odbiorniku GPS, dzięki któremu można kontrolować prędkość czy zapisać współrzędne lokalizacji, w której wystąpiło zdarzenie. Z kolei 70mai Rearview Dash Cam, która jest dostępna w zestawie z kamerą cofania RC05, tworzą rejestrator doskonały. Zakamuflowana w lusterku wstecznym umożliwia pełną kontrolę sytuacji oraz zapewnia znacznie wyraźniejszy obraz niż w tradycyjnym lusterku wstecznym. Dodatkową zaletą kamery jest możliwość rozbudowy o kolejne elementy.

Więcej rejestratorów 70mai znajdziesz tutaj

Dlaczego warto wybrać rejestrator jazdy 70mai?

Rejestrator jazdy 70mai to rozsądny wybór. Za przystępną cenę otrzymujemy urządzenia wyposażone w najnowocześniejsze i sprawdzone rozwiązania. Niezawodność poprawia bezpieczeństwo użytkowników dróg, a dzięki możliwości rozbudowy, wyposażysz swoje auto w rozwiązania, za które w salonie samochodowym trzeba by było sporo dopłacić.