Kamera samochodowa w lusterku – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

   
 
Bezpieczeństwo na polskich drogach od kilku lat kontrolują nie tylko policjanci z drogówki. Mogą to także robić wszyscy kierowcy za kółkiem. W jaki sposób? Wystarczy tylko i wyłącznie zakupić kamerę samochodową w lusterku, zwaną także rejestratorem jazdy. Jej montaż jest dziecinnie prosty, a pozwala na kontrolę oraz analizę tego, co działo się na naszej trasie.

Spis treści:

  1. Kamera samochodowa w lusterku – łatwość w montażu
  2. Kamera samochodowa w lusterku – cenowe wymagania
  3. Kamery samochodowe na lusterko – czy warto?

Kamera samochodowa w lusterku – łatwość w montażu

Komfort kierowców zawsze stawiany jest na pierwszym miejscu. Dlatego właśnie kamera samochodowa w lusterku w żadnym stopniu nie powinna przeszkadzać osobom prowadzącym auto. Na samym początku bardzo łatwo rozwiązujemy kwestię montażu. Nie potrzebujemy żadnych dodatkowych akcesoriów – po prostu nakłada się ją na istniejące lusterko. Jeżeli chodzi o sam komfort w trakcie jazdy, to warto zauważyć większą widoczność zagwarantowaną przez większą przestrzeń całego lusterka. Warto również zwrócić uwagę na wrażenia estetyczne – mnóstwo osób praktycznie nie zauważa różnicy między „tradycyjnym”, a „nowoczesnym” rozwiązaniem.

Kamera samochodowa w lusterku – cenowe wymagania

Oczywiście przy wszystkich kwestiach związanych z gadżetami zwracamy uwagę na finanse. Kamera samochodowa w lusterku może bardzo pomóc w kwestiach bezpieczeństwa, a wcale nie musimy za nią zapłacić horrendalnych kwot. Wysokiej jakości produkty mogą kosztować w granicach 300 złotych. Oczywiście mówimy tutaj o urządzeniach licencjonowanych producentów, którzy oferują kilkuletnią gwarancję. Dzięki temu mamy pewność, że nawet w razie uszkodzenia fabrycznego nie musimy żegnać się z naszymi pieniędzmi na zawsze.

Szukasz kamery samochodowej dla siebie? Zobacz naszą ofertę!

Kamery samochodowe na lusterko – czy warto?

Jak najbardziej! Kamery samochodowe na lusterko nie bez powodu cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Znaczna większość kierowców będących lwią część swojego życia w trasie z pewnością pośrednio uczestniczy w dużej liczbie zdarzeń drogowych, takich jak przekroczenie prędkości czy wypadki. Jeżeli uważasz, że taka kamera może Ci się przydać do jazdy, to warto ją zakupić. Nie można również zapominać o ułatwieniach przy okazji cofania. Synchronizacja ze skrzynią biegów pozwala na rejestrowanie jazdy tyłem. Po wrzuceniu „jedynki” lub zmiany biegu w automatycznej skrzyni, kamera automatycznie wróci do nagrywania wydarzeń przed torem naszej jazdy.

 

70MAI Rearview Dash Cam Wide D07

Kamera 70Mai Rearview Dash Cam Wide  to sprzęt, który łączy rejestrator wideo z funkcjonalnością lusterka wstecznego po sprzężeniu z kamerami cofania HD Backup Camera RC04 lub Night Vision Backup Camera RC05 . Dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz miał podgląd na bieżącą sytuację z tyłu pojazdu z jednoczesną możliwością nagrywania sytuacji wokół siebie.